KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 13464275
nr 1346 4275
Margareta Mannervik
(f. 1937), Sverige
Collage, Signerad, ramens innermått: 56x41 cm
Margareta Mannervik, svensk bildkonstnär född i Borås 1937.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:30:47
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
Margareta Mannervik
Läs mer om Margareta Mannervik